6lı Ganyan Kupon Hesaplama1- Hesaplamaya başlamadan önce; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli ve Antalya yarışlarında 6&lı oyunlarına birim fiyat 0.20 Kuruş. Elazığ, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Yurtdışı yarışlarında 6'lı Ganyan oyunlarına birim fiyatı 0.16 kuruş olarak seçiniz
2- Her altılı ayağı için yazmış olduğunu toplam at sayısını giriniz. Örnek 1. Ayakta 2 numaralı ve 3 numaralı atları yazdıysanız toplam 2 adet atı yazmışsınız demektir. 1 ayak kısmına 2 yazmanız yeterli olacaktır.

6 lı Ganyan Hesaplama

 6 lı Ganyan Hesaplama

6’lı Ganyan Hesaplama

6’lı Ganyan Kupon Hesaplama hazırlamış olduğumuz kuponlarımızın tutarlarını kupon tutarı olarak siz değerli ziyaretçilerimize gösteriyoruz. Kendi hazırlamış olduğunuz altılı ganyan kuponlarınızı hesaplamak için web sitemizde yer alan 6’lı ganyan kupon hesaplama aracımızı kullanarak gerekli at yarışı hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğunuz hesaplama aracımızı kullanırken her ayakta oynamış olduğunuz atların sayısını sırasıyla ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir.

1. Ayakta oynamış olduğunuz atlar : 2,5,1 şeklindeyse 1.  ayakta oynadığınız at sayısı 3’tür. İlgili alana sadece 3 yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ayaklarda oynamış olduğunuz at sayısı ne ise onları girerek hesaplama işlemlerinize devam edebilirsiniz. Eğer herhangi bir ayakta güvendiğiniz bir atı tek geçtiyseniz oraya sadece 1 yazmanız yeterli olacaktır. 6’lı ganyan kupon hesaplama işlemine devam edebilmek içi 6lı da bulunan bütün ayaklarda ki at sayılarını girdikten sonra ” Birim Fiyatı ” seçmemiz gerekmektedir. Birim fiyatı at yarışının oynandığı ile göre değişiklik göstermektedir.

Birim Fiyatı: 0.08 (  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa ve Kocaeli )

Birim Fiyatı: 0.06 ( Elazığ, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Yurtdışı  )

Oynamış olduğunuz 6lı yarış iline göre ilgili şehrin birim fiyatını seçerek altılı ganyan hesaplama işlemini tamamlayabilirsiniz.

6 lı Ganyan Nasıl Hesaplanır

Altılı oynadığınızda kendinizde bir hesaplama yapabilirsiniz. Fakat doğru bir hesaplama için hazırlamış olduğumuz hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Hesaplama işlemini yaparken her ayak için yazmış olduğumuz at sayısı üzerinden ilerleyeceğiz. Örneğin İstanbul için oynamış olduğumuz 6 lı ganyan kuponumuzu hesaplamak için birim fiyatı 0.08 kullanacağız. 1. Ayakta yazmış olduğumuz atlar 3,1,5 ise 1. ayakta 3 adet at yazmışız demektir. 2. Ayakta yazmış olduğumuz atlar 2,3,7,2 ise 2. ayakta ki toplam yazmış olduğumuz at sayısı 4 adettir. Her ayak için yazmış olduğumuz at sayılarını hesaplamamız içerisine dahil etmemiz gerekmektedir.

Her koşuda ki at sayımızı bir sonraki at sayımız ile çarparak ilerleme alacağız. 1. koşuda 3 at 2. koşuda 4 at yazdığımız için 3*4= 12 sonucunu elde ediyoruz. Bundan sonra elimizde 12 sayısı üzerine her ayakta yazmış olduğumuz at sayısı ile çarparak işlemlerimize devam etmemiz gerekiyor. 3. koşuda 3,6 atları yazdığımızda 12 sayısını 2 ile çarparak elde ettiğimiz 24 sayısını bir sonraki at sayısı ile çarparak devam edeceğiz. En sonda koşuda el ettiğimiz sayıyı İstanbul hazır kupon ise 0.08 ile çarparak kupon tutarımızı öğrenmiş olacağız. Bu şekilde 6 lı kupon tutarımızı hesaplamış olacağız.

Ganyan Tahminleri

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.